Vynikající reprezentace opraváře zemědělských strojů ze Znojma

Žák oboru Opravář zemědělských strojů ze Střední odborné školy Znojmo Dvořákova, příspěvkové organizace Daniel Krejčí opět bodoval. V celostátním kole soutěže odborných dovedností pro žáky oboru Opravář zemědělských strojů, které se konalo 16. dubna v Novém Strašecí, vybojoval pozici na stupních vítězů a  obsadil v silné celorepublikové konkurenci krásné 3. místo. Toto umístění je o to cennější, že tato soutěž je zařazena do prestižních soutěží České ručičky.

Celkem 26 žáků soutěžilo v osmi disciplínách: test z pravidel silničního provozu; test teoretických znalostí z technologie oprav, zemědělských strojů a motorových vozidel; poznávací test; praktické opravy motorových vozidel a zemědělských strojů; strojní obrábění; ruční kování za tepla; ruční zpracování kovů a svařování elektrickým obloukem. Na kvalitní přípravě žáka v jednotlivých soutěžních oblastech se vzájemně podíleli zkušení učitelé odborného výcviku a učitelé odborných předmětů.

Gratulujeme k mimořádnému úspěchu ve všech soutěžních disciplínách a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Bc. Josef Brouček

Podrobnosti
   

Kontakt: Dvořákova 19 - tel.: 515 225 280, 515 248 538   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

   
Copyright © 2020 SOŠ a SOU Znojmo. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Vytvořil Portal 70 - tvorba webových stránek Znojmo
DnesDnes95
VčeraVčera280
Tento týdenTento týden1593
Tento měsícTento měsíc8610
CELKEMCELKEM611901